header-banner-image

Araç

Kaplama

Sosyal Medyada Paylaş

Araç Kaplama

Araç Kapı Logosu

Firmanızın Logosunu yada ünvanını, araçlarınızın kapılarına yada istediğiniz herhangi bir bölgeye uygulama işlemidir. Araç Giydirme segmentinin en cazip fiyatlı ürünüdür.

Komple Araç Giydirme (3D)

Kanallı Araç Giydirmede aracınızın isterseniz tamamını kaplayabilirsizin. Bu uygulamada kullanılan malzeme boyutlu yüzeyler için üretilmiş olan özel bir üründür. Bu çalışmalarda sınırsız logo, marka, ürün resmi, slogan kullanılabilir. Aracın komple kaplanması dikkat çekmek açısından yani reklamın amacına uyması açısından önemli bir etkendir.

Tır – Otobüs Giydirme

Kamyonetlerin Kasaları düz yüzey olması sebebiyle uygulanan görselin algılanması çok daha başarılıdır. Araçlar sürekli sevkiyat halinde olduğundan bu araçların kasalarıda hızlı bir şekilde yıpranmaktadır. Bu sebeple firmanın kendi reklamını kaplaması hem prestij açısından (temiz görüntü) hemde reklam açısından önem kazanmaktadır.

Özel Araç Giydirme Tasarımı

Standart Araç Giydirme teknikleri sizler için yeterince doyurucu değilse, aracınızı size özel tasarlayıp, çok özel görünüme ulaştırabiliriz. Aracınızın rengini mat, parlak, sedefli, karbon v.b gibi ürünlerle gerek bölgesel gerek komple giydirme yapıp, üzerine logolarınızı uyarlayabiliriz.

Araç Kaplama Uygulama Örneklerimiz