header-banner-image

Eloksallı ve İndirmeli

Madeni Etiketler

Sosyal Medyada Paylaş

Eloksallı ve İndirmeli Madeni Etiketler

Eloksallı Madeni Etiket Nedir? Eloksallı Madeni Etiket Fiyatları? Eloksallı Madeni Etiket Nasıl Yapılır?

Eloksallı Alüminyum Etiket

Alüminyum üzerine özel boyalarla baskı yapılır. Korozyon ve oksitlenmeye karşı dayanıklıdır. Boya tutuculuğu çok yüksektir. Eloksallı Alüminyum Etiket istenilen kalınlıkta malzeme üzerine ve istenilen renklerde uygulama yapılabilir.

Yüksek Mikronlu Alüminyum Etiket

Eloksallı Alüminyum görünümündedir. Alüminyum üzerine yapılan baskı malzemenin içerisine işleyerek hapsolur. Tüm hava şartlarında kullanıma uygun bir malzemedir. Yüksek mikron malzeme, oksitlenme ve korozyona karşı korumalıdır. Alüminyum üzerindeki boya kimyasal çözücülere karşı (tiner, benzin, ispirto vb.) dayanıklıdır. Yüksek Mikron Alüminyum Etiket özellikle kimyasal malzemelerin yoğun kullanıldığı kontrol panolarında, sanayi makinelerinda vs. ortamlarda tercih edilebilir.

Asit İndirme Alüminyum Etiket

Alüminyum üzerini asit ile oyma yöntemidir. İsteğe bağlı negatif ya da pozitif olarak Asit İndirme yöntemi ile oyulabilir. Oyulan kısımlar tercih edilen renkler kullanılarak renklendirilir. Daha sonra malzemenin çizilmemesi ve kimyasal çözücülere karşı ve hava şartlarına karşı dayanıklılığını artırmak için koruyucu lak ile kaplanır.

Eloksallı ve İndirmeli Madeni Etiketler Örneklerimiz