header-banner-image

Gofre

Etiket

Sosyal Medyada Paylaş

Gofre Etiket

Gofre Madeni Etiket Nedir? Gofre Etiket Fiyatları? Gofre Etiket Nasıl Yapılır? Gofre Kabartma Etiket Modelleri Nelerdir?

Kabartma yada diğer adı ile Gofre Etiketler; şıklık ve zarafeti birlikte sergileyen bir etiket gurubudur. Alüminyum, çelik ve pirinç gibi metal malzemelerin üzerine uygulanan bu etiket türü, daha önceden alüminyum üzerine serigraf baskı ile yapılan kabartma kalıbı yardımı ile bütün metallere uygulanarak üretilmektedir. Göze çarpan ve akılda kalıcı bir etki yaratan kabartmalı etiket modelleri; her sektörde rahatlıkla kullanılabilen, uygulandığı alanı ön plana çıkartan bir yapıya kavuşturur. Özellikle sanayi sektöründe, dayanıklı tüketim mallarında tercih edilen ancak hemen her sektörde az da olsa bir kullanım alanı mutlaka bulan metal etiketler; pres kesim, kabartma, lazer kesim, Diamond Cut, asit oyma teknikleri uygulanarak değişik form ve özellik kazanırlar. Zengin görsel içeriği, dayanıklı yapısı, uzun kullanım ömrü ile en çok tercih edilen metal etiket uygulamalarından bir tanesi de Kabartmalı Metal Etiket Modelidir.

Değişik amaçlara hizmet eden, ürün bilgilerinin barındıran bir kılavuz olmasının yanı sıra etkili de bir reklam ve tanıtım malzemesi de olan metal etiketlerin bu türünde; üzerine uygulanacağı markanın isim yada logosunu oluşturan simgelerin özel boya ve teknikler uygulanılarak basılmasından sonra, istenilen bölümlerine özel pres uygulama yada çeşitli kalıplarla kabartma uygulaması söz konusudur. Bu sayede üç boyutlu bir görünüm elde edilerek daha estetik ve şık bir görünüme kavuşturulan alüminyum, pirinç gibi metaller özellikle; elektrik ve elektronik eşyalarda, otomobil sektöründe ve mobilya sektöründe kullanılarak, ürünleri ve üretici markayı daha ön plana çıkartan bir yapıya kavuşturur.

Kabartma metal etiket kalitesi ve fiyatları ile hep piyasasının gündeminde kalan Porta Etiket, kaliteden ödün vermeden, ekonomik ürün imalatı ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile her gurup ve sektörden müşteri kitlesine özel çözümler üretmektedir.

Gofre Etiket Uygulama Örneklerimiz