header-banner-image

İkaz Uyarı

Etiketleri

Sosyal Medyada Paylaş

İkaz Uyarı Etiketleri

TÜM UYARI İKAZ ETİKET LİSTEMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

İkaz Uyarı Etiket Nedir? Damla Etiket Fiyatları? Damla Etiket Nasıl Yapılır?

Damla etiket, mercek etkisiyle tasarımı büyük gösteren, görülme açısını genişleten, renklere derinlik ve parlaklık kazandıran bir reklam ürünüdür. Sınırsız kullanım alanına sahip çarpıcı, renkli, şeffaf, derin, parlak, şaşırtıcı ve çekici damla etiketler, reklam amaçlı etiket kullanımında başka bir boyut yaratmaktadır.

Uyarı Etiketi / İkaz Etiketi / Güvenlik Etiketi

Özellikle makine sanayinde yoğun olarak kullanılan uyarı etiketleri, çalışanların emniyetini sağlamak ve yönlendirilmesi için kullanılmaktadır. Firmamız CE normlarına uygun olarak uyarı ikaz etiketleri imal etmektedir. Ayrıca fabrika ve bina içi iş güvenliği uyarı levhalarını dilerseniz işletmenize özgün tasarımlarda ürettirebilirsiniz.

Opak veya reflektif çıkartma olarak uygulandığı gibi, alüminyum, pirinç, dekota gibi malzemelerin üzerine de rahatlıkla uygulanabilmektedir. Porta etiket olarak, bütün toplumda kabul gören ve aynı anlama gelen işaretlerin etiket uygulamalarını gerçekleştirdiğimiz ve stoklarımızda her zaman bulundurduğumuz gibi, özel uyarı ve ikaz etiket uygulamalarını da gerçekleştiriyoruz. Farklı ebat ve renklerde ikaz etiketleri yaptığımız gibi, farklı malzemeye ve grafiğe sahip ikaz ve uyarı etiketlerin üretimini gerçekleştirmekteyiz.

Sanayi sektörünün yanı sıra hemen hemen tüm işletmelerde, iş sahasına uygun mutlaka bir uyarı etiketi vardır. Alışveriş merkezlerinden, site güvenlik girişlerine, fabrikalardan, okullara kadar hayatımızın tamamında yer alan uyarı etiketlerine Porta etiket kalitesi ve özgün tasarımları ile sahip olabilirsiniz. İkaz levhaları, trafik levhaları, yönlendirme levhaları, sigara içilmez levhaları, lümen levhalar, reflektif levhalar, portatif zemin işaretleme standları, fosforlu levhalar, acil durum yönlendirmeleri, yönlendirme bariyerleri, koni bariyer, ikaz ve uyarı bantları, çift piktogramlı levhalar gibi bir çok uyarı ve ikaz etiketlerine veya daha fazlasına ihtiyacınız varsa size her konuda yardımcı olacak olan Porta etiket müşteri temsilcisi ile iletişime geçiniz.